CZYM JEST KT TAPE ?

pro-estandar-uncut-negro-jet

KT Tape to rewolucyjne rozwiązanie medycyny sportowej w leczeniu i zapobieganiu powszechnym urazom sportowym, szczególnie w przypadku ITBS, goleni, zapalenia powięzi podeszwowej, a także bólu kolan. Oprócz tego, że jest bardzo lekka, elastyczna i mocna, taśma KT jest bardzo skuteczna w łagodzeniu bólu, stabilności i wsparciu, a także szybszej regeneracji uszkodzonych mięśni lub bólu stawów bez konieczności rezygnowania z komfortu i swobody ruchów.

 

Przeznaczony jest dla zawodowych sportowców, olimpijczyków i ludzi aktywnych na całym świecie, którzy poważnie traktują swoje zdrowie i sport, i którzy nie chcą przestać trenować, grać lub żyć aktywnie i swobodnie. Projekt jest minimalistyczny, rezultaty są magiczne.

Taśma KT jest ultralekka, elastyczna i mocna. Taśma KT jest bardzo skuteczna w zapewnieniu uśmierzenia bólu, stabilności i wsparcia oraz szybszego odzyskiwania uszkodzonych mięśni i stawów, bez utraty komfortu i swobody ruchów. Jest również łatwy w użyciu i zastosowaniu. W większości aplikacji potrzebne są tylko dwa paski taśmy, a każde pudełko zawiera instrukcje.

 

Od lat trendy w sprzęcie sportowym skłoniły firmy do opracowania lżejszych, szybszych i bardziej odpornych produktów, które uwalniają ciężkich i ograniczających sportowców sprzętu, zapewniając im większy zakres ruchów i lepszą wydajność.

 

Ten innowacyjny trend rozciąga się na taśmę sportową. Taśma KT wydaje się prosta dla niedoświadczonego oka, ale jej odporność na trakcję i trwałość są wynikiem dużej inżynierii i precyzji w projektowaniu i produkcji taśmy kinezjologicznej.

pro-estandar-precut-azul-sonico

Charakterystyka techniczna

Budowa w Matrix

Matryca jest tkaniną siatkową zaprojektowaną tak, aby zapewniać dokładnie 140% dwuliniową elastyczność wzdłuż taśmy, bez elastyczności na całej szerokości taśmy KT Tape PRO.
Elastyczność 140% jest fundamentalna, ponieważ jest to ta sama elastyczność ludzkiej skóry. Dopasowując dokładną elastyczność skóry, taśma KT porusza się wygodnie z tkanką
ciała, rozciągając się i kurcząc jak elastyczna opaska.